PrestaShop: 11 põhjust, miks oma e-pood just sellele platvormile luua

Veebihai jagab 11 põhjust, miks e-pood luua just PrestaShop platvormil.Foto: Shutterstock

E-kaubandus on viimastel aastatel tohutult arenenud ja laienenud. Lisandunud on rohkelt uusi veebipoode ja märgatavalt on kasvanud ka e-ostlemine. Tänapäeva tarbijate uued nõudmised esitavad väljakutse ja surve digitaalsetele platvormidele.

Oluline on leida kindel sisuhaldussüsteem, mis rahuldaks ka kõige nõudlikumad soovid. Vaid sedasi saad olla kindel, et kõrged müügitulemused on garanteeritud.

Lihtne integreerimine, töökindlus, turvalised veebimaksevõimalused, ohutus – need on vaid mõned tahud, mida e-kaubanduse platvormi valides silmas pidada. Kas PrestaShop võiks olla sinu e-poe jaoks “see õige”?

Mis on PrestaShop?

PrestaShop on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse lahendus. See sisaldab mitmesuguseid tööriistu, mis on vajalikud eduka veebipoe loomiseks. Platvorm on tegutsenud juba aastast 2007 ning omandanud äärmiselt usaldusväärse sisuhaldussüsteemi maine väga paljude e-poodide hulgas. Samuti on see jätkuvalt suure osa arendajate valik, kes loovad lisaks standardlahendustele ka uusi võimalusi tootehalduses, arveldamises ja tarnimises.

Platvormil on avatud lähtekood ja rikkalikult funktsioone, see on lihtsasti hallatav ning pakub palju tasuta lahendusi. 

PrestaShop vajab arendaja abi

Kuigi PrestaShop on väga kasutajasõbralik, nõuab see keerukamate funktsioonide loomiseks ja töös hoidmiseks PrestaShopi arendaja abi. Nii saad olla rahulik ka ostu kõrghooaegadel, sest veebipoe platvorm töötab laitmatult. Samuti aitavad arendaja teadmised sul luua mitu poodi korraga, lisada probleemivabalt 1000+ toodet ja tegeleda samal ajal mitme kliendiga ilma seisakuid kartmata.

Kuid mis on täpsemalt selle sisuhaldussüsteemi eelised?

Veebihai toob välja 11 head põhjust, miks valida oma e-kaubanduse sisuhaldussüsteemiks just PrestaShop.

Lihtne kasutada

PrestaShopiga on lihtne töötada ja sellel on kasutajasõbralik liides, mis võimaldab vaevata kasutajaid hallata. Selle platvormi laia moodulite valikuga saad hõlpsalt hallata kõiki saidi jaotisi ka ise. Seetõttu ei pea sa iga liigutuse jaoks palkama arendajat, hoides sedasi kokku suure hulga kulusid.

Kuid kui palkad PrestaShopi arendaja, avad enda ettevõttele suure e-kaubanduse arenduse maailma, mis võib sinu brändi heaks imesid teha.

Rahakotisõbralik 

PrestaShopi lisandmoodulite maksumus on tihtipeale väiksem või võrdne teiste e-kaubanduse lisandmoodulitega.

PrestaShop on rahakotisõbralik valik.Foto: Shutterstock

Tulemustele orienteeritud

PrestaShop on avatud lähtekoodiga, tõhus ja uuenduslik e-kaubanduse lahendus, millel on kõik veebipoe loomiseks vajalikud funktsioonid. Kasutajad saavad suhelda hea kasutajaliidese kaudu ning seeläbi ka veebimüüki suurendada.

Kusjuures tulemused ei jää ka kliendi kehvema internetilevi taha! PrestaShop võib töötada madala internetikiirusega, mis pakub kasutajatele sinu e-poes ostlemisel ülimat UX-i.

Laiendatavus ja terviklikkus 

PrestaShop võimaldab sul hõlpsasti funktsionaalsust laiendada ilma selle põhifailides muudatusi tegemata. Paljud makseviiside integratsioonid on saadaval tasuta. Taaskord oluline kokkuhoiukoht! Kõik muudatused veebilehel saab teha mooduli loomisega, mis töötab eraldi kooditükina. Seega saad mooduleid muretult igal ajal n-ö lubada ja keelata.

Lihtne kohandamine

PrestaShopi arendusel põhinevat veebilehte saab kohandada kahel viisil: back-end’i ja front-end’i kaudu. Üldiselt tehakse enamik kohandusi front-end’i kaudu. Samas põhilised kohandused, nagu tekstide muutmine, plokkide asukoha muutmine, toodete kohandamine jne, saab teha läbi back-end’is. Lisaks, kui soovitud kohandamine vajab mooduli installimist, pakub PrestaShop parimat kasutajaliidest selle tegemiseks.

Sisseehitatud tõhusad tööriistad

Enamik sisuhaldusplatvorme nõuavad palju aega ja raha SEO ja sõbralike URL-ide loomiseks/parandamiseks. Lisaks kiiruse optimeerimine, vahemälu haldamine, CCC (ühendamine, tihendamine ja vahemälu), minimeerimine (HTML-, CSS- ja JS-koodid) ja Apache’i optimeerimine.

PrestaShopil on need funktsioonid vaikimisi kaasas!

SEO-sõbralik

Kui sa soovid olla Google’i otsingus leitav, peab su koduleht olema otsingumootorisõbralik. See ongi SEO. SEO on iga e-kaubandusettevõtte jaoks üks olulisemaid külgi.

PrestaShop muudab SEO-sõbralike URL-ide väljatöötamise väga lihtsaks. Kui sul on põhiteadmised otsingumootori optimeerimisest, võimaldab PrestaShop hõlpsasti muuta pealkirja silte, metapealkirja, metakirjeldust ja muid SEO-ga seotud atribuute. 

Äärmiselt mugav on see, et juba toote loomise ajal küsib platvorm ise andmeid metapealkirja, metakirjelduse ja sõbraliku URL-i kohta, mis on SEO-s väga kasulikud.

Kui soovid, et sinu e-pood oleks Google’is võimalikult ees, siis peab koduleht olema otsingumootorisõbralik.Foto: Shutterstock

Muuda oma ettevõte PrestaShopi abil rahvusvaheliseks

PrestaShop toetab rohkem kui 75 keelt üle maailma ja loomulikult saab muuta kodulehe tõlget. Samuti võimaldab see alla laadida erinevate riikide keelepakette, et hoolitseda oma sihtrühma vajaduste eest. Iga klient soovib näha ettevõtte veebipoodi oma emakeeles!

Analüüs ja statistika äristrateegia täiustamiseks

Analüüs ja statistika mängivad olulist rolli mistahes ettevõtte kasumlikkuse kindlaks tegemisel. Just nende abiga saame analüüsida äritegevuse dünaamikat, kasumit, kahjumit jne. Samuti annavad nad vajalikke andmeid, mis on abiks ettevõtte edasiliikumiseks ja selle hoidmiseks üle kasumiläve. Vähemoluline ei ole ka see, et analüüsist saadavad andmed mängivad varude haldamisel ja tarnimisel olulist rolli. Saadud tulemuste abil saad otsustada, milliseid tooteid on eelisjärjekorras poodi vaja tellida.

PrestaShop aitab jälgida sinu veebilehe külastajaid ja nende konversioonipunkti. Sellised andmed aitavad sul luua allahindlusi ja skeeme parema müügi ja kaasamise tagamiseks. Kaasas on väga kasulik töölaud, mis sisaldab enam kui 20 aruande vormingut, et saaksid otsustada ettevõtte kasvustrateegia üle. Lisaks on tasuta saadaval ka muud analüüsi ja statistika lisad.

Suur kogukond

Sellel platvormil on üks suuremaid ja aktiivsemaid e-kaubanduse kogukondi maailmas. Kogukonnaga on väga lihtne ühendust saada. Sul on võimalik kogukonnaga otse suhelda, et saada e-kaubandusega seotud näpunäiteid ja nippe ning vastuseid oma poodi puudutavatele küsimustele. Mitte ainult programmeerimisprobleemide puhul, vaid see toetab sind ka muudes platvormil tehtavates toimingutes. 

Hiljuti tervitas PrestaShop oma kogukonnas 1 000 000+ liiget, mis näitab kogukonna ülemaailmset populaarsust.

PrestaShopi kogukond on üks suuremaid ja aktiivsemaid e-kaubanduse kogukondi kogu maailmas.Foto: Shutterstock

Platvorm täiustub järjekindlalt

PrestaShop ei ole täiuslikult valmis ehitatud. See on pidevas arengus. Muutuvatel aegadel kohandatakse seda, järgides eelseisvaid e-kaubanduse trende. Platvormi arendajad annavad pidevalt välja uusi värskendusi, et aidata poeomanikel oma veebiärist maksimumi võtta.

Kui soovid oma e-poele kohandatud lahendusi, on tihtipeale aja ja ressursi mõttes mõistlikum palgata platvormi arendajaid, kes aitavad sul kasvada ja luua kauni, probleemideta ja taskukohase veebipoe.

Oma visiooni ja küsimused saad teele panna Veebihaile: info@veebihai.ee

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.